שולחן קוקטייל עגול להשכרה

IMG-20200202-WA0056

שולחן קוקטייל לבן עגול להשכרה, תכירו את לואי – השולחן העגול הלבן והיפה שלנו שמשדרג בקלות כל אירוע. לכל שמחה, כנס או קוקטייל בהם אתם צריכים שירות של השכרת שולחן בר לבן – לואי כאן כדי להוסיף לכם מימד של תחכום ואלגנטיות באירוע.

לאיזה אירועים מתאים השולחן?

שולחן בר / קוקטייל לבן ואלגנטי ברמה הזאת יתאים למגוון רחב של אירועים:

  • שולחן בר לחתונות – אף קבלת פנים לא שלמה ומשודרגת ללא שולחנות בר לבנים ברמה אליהם מצמידים כמובן כיסאות בר לבנים נלווים (רצוי מדגם אירי לבן שמשדרגים מאוד), בפנים המסיבה הרועשת – בחוץ קבלת פנים פלוס מתחם צ’יל אאוט למעוניינים לנשום אוויר עם שולחנות בר אלגנטיים כמו אלו.
  • שולחן בר לאירוע עסקי – נתקלתם פעם באירוע עסקי המשלב מינגלינג שלא מצריך שולחן בר עגול לבן יפה לאירוע? כמובן ששולחנות הלואי שלנו יושבים בדיוק על המשבצת הזאת ומוסיפים שדרוג ניכר לכל אירוע עסקי, שולחנות בר נקיים, מבריקים, תמיד מגיעים במצב חדש להוספת רושם לאירוע העסקי שלכם.
  • מסיבות, קוקטיילים, השקות ועוד – שולחנות בר עגולים לבנים ברמה גבוהה נדרשים מאוד באירועים מהסוג הזה, בין אם למינגלינג בסיסי ובין אם לאירוע עם בקבוקי VIP עליהם. לכל שימוש ולכל מטרה במגוון רחב של אירועים השולחן הזה יושב עליכם בדיוק.
  • חינה, ברית, בר מצווה ועוד – אף אירוע לא שלם ללא קבלת פנים אלגנטית – ואף קבלת פנים לא מושלמת בלי שולחן בר לבן עגול ובוודאי מהסוג של לואי עם הרגל המרשימה שלא מותירה מקום לספק – זה אירוע מוצלח שעוד יזכרו.

כמה זמן מראש מומלץ להזמין?

אם מדובר באירועי קיץ רצוי לשריין כבר כמה חודשים מראש, במיוחד אם מדובר באירוע המתקיים בסוף שבוע. לאירועי חורף ניתן לתת התראה קצת יותר קצרה אם כי גם במקרה הזה עדיף להקדים ולהזמין כמה חודשים מראש כדי לשמור עבורכם את הציוד.

מה לגבי סידור הציוד בשטח?

רמפה מספקת צוות סידור מקצועי אשר ערוך לסדר כל אירוע בצורה מרשימה, הדבר כרוך כמובן בתוספת. שירות הסידור הוא שירות שאינו חובה וניתן לבחור אותו אם כי הוא חוסך זמן רב ומאפשר לכם ליהנות מבעלי ניסיון אשר יודעים לסדר את הציוד בצורה הנכונה והמתאימה.

מחירים מיוחדים זה אנחנו!

רוצים שולחן בר לבן עגול במחיר ללא תחרות? רמפה המקום המושלם עבורכם לקבלת הציוד המושלם במחיר ללא תחרות ועם שירות ללא דופי, חייגו עכשיו – ציינו שהגעתם דרך האתר והמחיר המעולה בדרך אליכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!