בחרו בקטגוריה הרצויה:

השכרת ריהוט לאירועים

אירוע לא יכול להיות שלם בלי השכרה של ריהוט במגוון צורות, צבעים וגדלים העונה לכל צורך של אירוע.

כיום ניתן להשיג מגוון רחב של אופציות השכרת ריהוט לאירועים שמתאימות בעצם לכל אירוע, בכל תקציב ולכל עונות השנה.

אלה סוגים של ריהוט לאירועים ניתן לשכור אצלנו?

  • השכרת שולחנות – הבסיס ממנו מתחיל כל אירוע. כיום ניתן לשכור מגוון רחב של שולחנות לכל סוגי האירועים, ביניהם: שולחן עגול ל-10 אורחים, שולחנות עץ מלבניים, שולחן בר (שולחן קוקטייל), שולחנות אלטרנטיביים, שולחנות סלון ועוד – כיד הדמיון הטובה כך ניתן השכרת ציוד לאירועים שמתחיל קודם כל בשולחנות.
  • השכרת כיסאות – אם עד כה דאגנו היכן להניח את האוכל, חשוב כמובן היכן נוכל גם להניח את עצמנו. מגוון רחב של כיסאות ניתן לשכור אצלנו: כיסאות כתר פלסטיק לבנים, כיסא עץ מתקפל עם מושב מרופד (כיסא תאילנדי), כיסאות בר במגוון סוגים, כיסא קרוס לבן (פופולארי מאוד לאחרונה, תמורה מדהימה לכסף) ועוד. השכרת ריהוט לאירועים? לא לשכוח לבחור כיסאות כמובן.
  • השכרת פינות ישיבה – אחרי שדאגנו לשולחנות וכיסאות ניתן גם להתרחב עם פינות ישיבה מפנקות. אצלנו ניתן להשיג 3 אופציות נהדרות לפינות ישיבה לאירועים: פינת ישיבה אלטרנטיבית (סגנון זולה, מתאימה ממש לחצר, לחוף הים ועוד), פינת ישיבה טוסקנה – פינת ישיבה מאוד אלגנטית ומבוקשת באירועים, מגיעה בצבע לבן וכמובן פינת ישיבה רומא – ספות דמוי עור לבנות ויפות, ניתן לקבל גם עם כיסוי.
  • השכרת פופים לאירועים – האביזר שמשלים בצורה מושלמת כל אירוע. השכרת פופים במגוון צבעים, פופים והדומים עמידים, נוחים וכיפיים שמשדרגים כל אירוע.

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים ריהוט לאירועים?

מאחר וריהוט מכיל פריטים בעלי משקל, חשוב מאוד לבדוק ולתכנן את תוואי שטח האירוע בטרם מסירת המידע הנדרש לחברתנו בטרם נשלח אליכם את ההזמנה. מה גודל השטח המיועד? דרכי גישה לרכבים מסחריים, האם יש במות המגבילות במשקל ועוד. הניסיון שלנו באספקת ציוד לאירועים וריהוט לאירועים בפרט, העמיד אותנו בידיעה כי ככל שנדע יותר – האירוע שלך יראה טוב יותר.

השכרת ספות וכורסאות לאירועים

מקומות ישיבה נוחים המאפשרים "אווירה של צ'ילהאוט", מוסיפים המון לכל אירוע. השכרת ספות או כורסאות היא אפשרות מצוינת, בעיקר כאשר ההובלה והסידור נעשה בידי החברה המספקת את הציוד. גם השכרת פינת זולה או השכרת פופים הן אפשרויות נוספות לארגן לאורחים שלכם נוחות ומרגוע, בין אם תוך כדי מסיבה או אחרי ארוחה טובה.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברה להשכרת ריהוט לאירוע?

לקבל הצעת מחיר טובה זה חשוב, אבל לא פחות ואפילו יותר חשוב זה לבדוק את איכות הריהוט שמוצע להשכרה. רק ריהוט איכותי העובר תחזוקה ונשמר היטב יכול להתאים לאירוע שלכם – לא תרצו לקבל "סחורה סוג ב"'.

אנחנו ממליצים להגיע לראות במו עיניכם את הריהוט לאירוע טרם השכרתו. ניתן להגיע למחסנים שלנו ולהיווכח על מה אתם משלמים ומה מצב הריהוט.

כמו כן, חשוב לוודא כי החברה מבטיחה להוביל, לסדר, להקים, לפרק ולקחת בחזרה את הציוד שהיא משכירה. זהו חלק אינטגרלי מהשירות של רמפה המספקת ריהוט לאירועים ומבטיחה לעזור לכם להפיק את האירוע המושלם עבורכם.

הקם אירוע בכל מקום שתחפוץ עם ציוד להשכרה

היום הרבה יותר פשוט לעשות אירוע בכל מקום שתבחרו, בין אם זה על הגג, בחצר של הבית, בחוף הים, או בפארק ציבורי. חברות של השכרת ציוד לאירועים ביטלו לחלוטין את התלות בגני האירועים ומאפשרות לכך לקרות בקלות.

אתם רוצים תשתית שתאפשר לאורחים לשבת בנוח, להתרווח, להסתלבט, לאכול ארוחה טובה. זה ברור. בשביל זה צריך מקום שיספק לכם ריהוט לאירועים.

אחרי שהבנתם שהאירוע אינו שלם בלי השכרת ריהוט והבנתם כבר את זהות החברה שלנו ואת מידת המקצועיות וניסיון שיש לנו בתחום, חייגו אלינו עכשיו או מלאו את טופס יצירת הקשר שלפניכם והצעת מחיר עבור השכרת ציוד לאירועים בדרך אליכם>

השאירו פרטים להצעת מחיר עבור ריהוט לאירוע שלכם>>