בחרו בקטגוריה הרצויה:

ריהוט לאירועים

אירוע לא יכול להיות שלם בלי השכרה של ריהוט במגוון צורות, צבעים וגדלים העונה לכל צורך של אירוע.

כיום ניתן להשיג מגוון רחב של אופציות השכרת ריהוט לאירועים שמתאימות בעצם לכל אירוע, בכל תקציב ולכל עונות השנה.


איזה סוגים של ריהוט לאירועים ניתן לשכור?

  • השכרת שולחנות – הבסיס ממנו מתחיל כל אירוע. כיום ניתן לשכור מגוון רחב של שולחנות לכל סוגי האירועים, ביניהם: שולחן עגול ל-10 אורחים, שולחנות עץ מלבניים, שולחן בר (שולחן קוקטייל), שולחנות אלטרנטיביים, שולחנות סלון ועוד – כיד הדמיון הטובה כך ניתן השכרת ציוד לאירועים שמתחיל קודם כל בשולחנות.

  • השכרת כיסאות – אם עד כה דאגנו היכן להניח את האוכל, חשוב כמובן היכן נוכל גם להניח את עצמנו. מגוון רחב של כיסאות ניתן לשכור אצלנו: כיסאות כתר פלסטיק לבנים, כיסא עץ מתקפל עם מושב מרופד (כיסא תאילנדי), כיסאות בר במגוון סוגים, כיסא קרוס לבן (פופולארי מאוד לאחרונה, תמורה מדהימה לכסף) ועוד. השכרת ריהוט לאירועים? לא לשכוח לבחור כיסאות כמובן.

  • השכרת פינות ישיבה – אחרי שדאגנו לשולחנות וכיסאות ניתן גם להתרחב עם פינות ישיבה מפנקות. אצלנו ניתן להשיג 3 אופציות נהדרות לפינות ישיבה לאירועים: פינת ישיבה אלטרנטיבית (סגנון זולה, מתאימה ממש לחצר, לחוף הים ועוד), פינת ישיבה טוסקנה – פינת ישיבה מאוד אלגנטית ומבוקשת באירועים, מגיעה בצבע לבן וכמובן פינת ישיבה רומא – ספות דמוי עור לבנות ויפות, ניתן לקבל גם עם כיסוי.

  • פופים & הדומים – האביזר שמשלים בצורה מושלמת כל אירוע. השכרת פופים במגוון צבעים, פופים והדומים עמידים, נוחים וכיפיים שמשדרגים כל אירוע.


מה חשוב לדעת לפני ששוכרים ריהוט לאירועים?

מאחר וריהוט מכיל פריטים בעלי משקל, חשוב מאוד לבדוק ולתכנן את תוואי שטח האירוע בטרם מסירת הפרטים לחברתנו. מה גודל השטח המיועד, דרכי גישה לרכבים מסחריים, האם יש במות המגבילות במשקל ועוד. הניסיון שלנו באספקת ציוד לאירועים וריהוט לאירועים העמיד אותנו בידיעה כי ככל שנדע יותר – האירוע שלך יראה טוב יותר.


תבואו לבקר

אנחנו מאמינים כי אין טוב יותר ממראית עין ויותר ממזמינים אתכם להגיע למחסן שלנו במרכז הארץ ולהתרשם מאיכות הריהוט אותו אנו מציעים לאירוע שלכם. לאחר ביקור במחסן שלנו בטוחים כי תדעו שיש חברה אחת וכתובת אחת לריהוט לאירוע שלכם: רמפה – החברה המובילה לציוד לאירועים.

 

אחרי שהבנתם שהאירוע אינו שלם בלי השכרת ריהוט, אתם יודעים שאפשר לפנות אלינו ולקבל במיידית 25% אחוזי הנחה אם הגעתם דרך GOOGLE. חייגו אלינו עכשיו והצעת מחיר עבור השכרת ציוד לאירועים בדרך אליכם. המחירים המשתלמים ביותר, בלי להתפשר על האיכות.