השכרת פטריות חימום

פטריית חימום חשמלית 3,000W

תנור חימום חשמלי 1,500W / 3,000W

השכרת פטריות ותנורי חימום – מה צריך לדעת?

פטריות חימום מהוות פתרון איכותי, נייד ואמין מאוד לחימום אזורים ספציפיים בחודשי החורף. בין בין אם בחרתם בפטריות על בסיס גז או בפטריות על בסיס חשמל, חשוב לבחור במוצר איכותי בעל תו תקן מסודר של מכון התקנים, של חברת השכרת מסודרת שתספק לכם שירות אמין של השכרת פטריות החימום.

השכרת פטריות חימום חשמליות

חברתנו מחזיקה פטריית חימום חשמלית איכותית תוצרת חברת אמגזית עם הספק של 3,000W, כל פטריות החימום החשמליות שלנו ניתנות לניוד קל, מספקות חימום איכותי וממוקד, בטיחותיות מאוד ונבדקות תדיר על ידי צוות החברה, בנוסף אנו מקפידים לנקות כל עת את הפטריות כך שהן מגיעות לאירוע שלך נקיות וייצוגיות. השכרת פטריות חשמליות הינה במחיר המשתלם ביותר דרכנו, במלאי רחב.

פטריות חימום להשכרה במחיר משתלם

"רמפה לאירוע מושלם" מציעה לכם חבילות משתלמות במיוחד של השכרת פטריות חימום- 2 פטריות החימום עוצמתיות ב-450 ש"ח + מע"מ או חבילה עוד יותר משתלמת של 4 פטריות חימום חשמליות ב-800 ש"ח.

לאילו אירועים מתאימה פטריית חימום?

בין אם מדובר באירוע מצומצם בחצר הבית או אירוע עסקי בחצר של משרדי החברה, פטריית חימום תספק לך את המענה הראוי לחימום עבור האירוע שלך. השכרת פטריית חשמליות לחימום נהייתה אופציה עדיפה על מפיקי אירועים רבים, מארגני חתונות ומנהלי משאבי אנוש בגופים עסקיים, לאור יעילותם הרבה.

האם ההשכרה כרוכה במנהלות מורכבות?

חברתנו מביאה את פטריית החימום עד אליך, מרכיבה אותה מולך ומתדרכת אותך על אופן הפעלת פטריית החימום, בעת הצורך אנו מספקים שירות נוסף של גלגלות חשמל של כבל מאריך כך שגם אם אין נקודת חשמל קרובה, יש לנו פתרון למרחקים של עד 50 מ' מנקודת החשמל הקרובה.

אני רוצה לשכור, מה עליי לעשות?

דבר ראשון עליך להחליט במדויק היכן מתקיים האירוע ומה טווח המטראז' הממוצע אותו יש לחמם, כמובן שיש לקחת בחשבון את המקומות בהם מרוכזים האורחים, כך ששירותהשכרת פטריות חימום יהיה יעיל ומתאים בדיוק לצרכים של האירוע. לאחר מכן פשוט מחייגים אלינו, אנו ביחד איתך נמליץ על כמות הפטריות הנדרשות ונדאג להביא אותן עד אליך.

אנו מספקים שירותי הובלה של פטריות החימום לכל רחבי הארץ, שירות במחיר מיוחד באזור המרכז (גוש דן, איזור השפלה והסביבה).

לחצו כאן על מנת לראות את הרשימה המלאה של השכרת ציוד לאירועים פה אצלנו באתר.

מלאו פרטים בטופס להשכרת פטריות חימום / תנורי חימום