השכרת מקפיא לאירועים

מקפיא לאירועים הינו מהמוצרים הפופולאריים ליותר להשכרה, פתרון נוח, אמין ונייד לאחסנה של שתייה, בשרים ועוד בין אם מדובר בהשכרה לטווח קצר או לטווח ארוך.

איזה אירועים מתאימים להשכרת מקפיא?

ישנם סוגי אירועים רבים המתאימים להשכרת מקפיא, ביניהם ניתן למנות את האירועים הבאים:

  • מקפיא לחתונה – מקיימים חתונה בטבע או בכל לוקיישן לא שגרתי אחר? מקפיא להשכרה מבית חברת רמפה מספק לכם את הפתרון המוביל ביותר. 450 ליטר נפח אחסנה לכל שימוש שתצטרכו.
  • מקפיא לבר/בת מצווה – היום הגדול של בנכם או בתכם הגיע? כולנו צריכים השכרת מקפיא באירוע מן הסוג הזה, בין אם מדובר במקפיא לצורך קרטיבים, אוכל, שתייה, אלכוהול או כל דבר אחר העולה ברוחכם, המקפיאים שלנו לשירותכם.
  •  מקפיא לשבת חתן, מקפיא לחינה – לאירועים המיוחדים והצבעוניים האלה מומלץ ושימושי מאוד להביא מקפיא שיכול לשמש אתכם לאחסנת מזון ובשרים, שתייה, אלכוהול ועוד, במחירים מצוינים ובנפח של 450 ליטר, ניידות קלה מאוד.
  • שולחנות עגולים

הנחה על יותר מיום אחד

ככלל, סוף שבוע אצלנו מחושב ברמפה כיום השכרה אחד, ובכללי אם תצטרכו השכרת מקפיא ליותר מיום אחד, מחיר ההשכרה ליום יהיה נמוך יותר כמובן וישתלם לכם בצורה משמעותית.

המקפיאים מגיעים עד אליכם

צוות רמפה מספק שירותי הובלה מקפיאים ומקררים (ובכלל זה גם ציוד לאירועים כמובן) לכל רחבי הארץ. מחסני החברה ממוקמים באזור המרכז וניתן כמובן גם לאסוף מאיתנו. המקררים שלנו מגיעים מבריקים ונבדקים תדיר לפני יציאה כל אירוע.

מחירים מיוחדים זה אנחנו!

רמפה החברה המובילה בהשכרת ציוד לאירועים מעניקה לכם הנחה משמעותית כגולשי האתר, חייגו אלינו וציינו שהגעתם דרך האתר וקבלו הנחה מיוחדת.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!