השכרת גנרטור לאירועים - רמפה ציוד אירועים

השכרת גנרטורים לאירועים

חשמל הוא הדם המרכזי של העולם כיום, כל אלמנט מיוחד שנרצה להפעיל נעזר בימינו בכוח חשמל חיצוני או מובנה.

אירועים מטבעם מתקיימים ברבות מן המקרים במקום בו אין תשתית חשמל מסודרת או שנקודת החשמל הקרובה ביותר אינה בהישג ים, במקרים כאלה שירות של השכרת גנרטור הוא הפתרון הנכון והיעיל ביותר למענה לצורך.

לאילו סוגים של אירועים מתאים שירות השכרת גנרטור לאירועים?

מסיבה על החוף

עושים הפקה קטנה על החוף עם החברים או העובדים? השכרת גנרטור תאפשר לכם לקיים את האירוע בשקט נפשי בידיעה שניתן לחבר אליו כל מה שצריך: הגברה, תאורה, מטענים, מקרר ועוד. לרוב במקרים כאלה ממקמים את הגנרטור 30-50 מטר ממיקום האירוע כך שהוא לא יפריע לאירוע.

מסיבה ביער

מקיימים מסיבה מושקעת ומיוחדת באחד ביערות ארצנו? קחו בחשבון השכרת גנרטור שייתן לכם מענה ויאפשר חיבור לחשמל של כל מרכיבי האירוע.

כל הפקה שהיא בשטח

חשוב לשכור גנרטור ואם אפשר לקחת בחשבון והתקציב מאפשר אז גם גנרטור גיבוי למקרה שהמקורי חדל מלעבוד או ההספק שלו לא נותן מענה לכל דרישות האירוע.

דברים שחשוב לדעת לפני שניגשים לחפש השכרת גנרטורים

  • גנרטור שוכרים ממקצוענים – בדקו היטב את החברה ממנה אתם שוכרים, תרגישו חופשי לשאול שאלות ולבדוק את הרקע של החברה. משכיר גנרטורים מקצועי יידע לענות על כל שאלות טכניות ובעיות שעלולות לצוץ והדבר חשוב ביותר מאחר ובמקרה של בעיות יהיה לאן לפנות.
  • האם הגנרטור מגיע מתודלק או לא מתודלק – רצוי לשכור גנרטור מתודלק, לא תשמחו לגלות לפני כן שבמסגרת שירות השכרת גנרטור שעליו שילמתם תאלצו להתרוצץ עם תדלוקים.
  • הספק – גנרטורים מגיעים בספק של KVA, לדוגמא 2200 וואט משמעו 2.2KVA, בדקו את ההספק של החיבורים והמוצרים אותם אם צריכים, קחו סטיית תקן של 20% כלפי מעלה – זה ההספק שאתם צריכים. הסתבכתם עם החישוב? חייגו אלינו ונשמח לייעץ.

איך בוחרים את הגנרטור הנכון לאירוע שלכם?

אין לכם צורך בידע מוקדם בחשמל ובטח שאתם לא צריכים להיות מהנדסים. בחירה ברמפה כחברת השכרת הציוד לאירוע שלכם תיתן לכם את הפרטים ותסייע לכם לבחור את הגנרטור עם המפרט הנכון המתאים לאירוע שלכם.

רמפה מציעה לכם גנרטורים אמינים, מתודלקים, מתוחזקים תדיר ונבדקים כל כך שתוכלו להיות בטוחים שהשכרת גנרטורים דרכנו היא הפתרון הבטוח יותר עבורכם.

לחצו כאן על מנת לראות את הרשימה המלאה של השכרת ציוד לאירועים אצלנו באתר

לשירות השכרת גנרטורים השאירו פרטים וההצעה בדרך!