השכרת אוהלים לאירועים ואבלים

נעים להשכיר: השכרת אוהל לאירועים

אוהלים מאז ומתמיד שימשו כאופציה מובילה, זמינה ואיכותית מאוד להגנה מפני גשמים, רוחות, השמש הקופחת מאוד. היותם על אוהלים לבנים ומגיעים בגדלים מגוונים ביחד עם עמידותם הרבה מאפשרת להם להוות אופציה נבחרת עבור מפיקי אירועים ולקוחות פרטיים לשימוש לאירועים שמחים או יותר, בשלב כזה או אחרת כולם צריכים השכרת אוהלים לאירועים.

להיכן השירות הזה מתאים?

לאחר ניסיון רב בשיווק השכרת אוהלים והתקנתם, אנחנו יכולים להעמיד לכם את ניסיוננו ולתת לכם הכוונה מקצועית. ככלל, באם תחזית מזג האוויר לאירוע המדובר כוללת קור או חום שאינם נוחים, רוחות ו/או גשמים אז אין בכלל מקום לשאלה ויש לפנות לשירות השכרת אוהלים על מנת שאורחי האירוע ירגישו בנוח.

על איזה משטחים ניתן להרכיב אוהל להשכרה?

אוהל PVC איכותי מהסוג אותו אנו מציעים ללקוחותינו ניתן להתקנה על מגוון משטחים מישוריים: אספלט, בלטות, חצץ, דשא, אפוקסי, בטון על סוגיו השונים ועוד. כלל, כל משטח שעליו ניתן לדרוך בנוחות ניתן גם להתקין אוהל להשכרה.

באיזה גדלים ניתן להשיג אוהלים להשכרה?

מרבית הדרישות לאוהלים הינם עבור שימושים פרטיים, על כן רוב מזמיני האירועים משתמשים בגדלים הסטנדרטיים של אוהלים להשכרה, לדוגמא 12×5 , 10×5 8×5 , 10×4 , 8×4 ועוד. כמובן שעבור הפקות גדולות ניתן לבצע אוהלי קונסטרוקציה מורכבים בכל גודל אפשרי, החל מ-100 מ"ר ועד 2,500 מ"ר, כל אחד וסוג אוהל להשכרה שהוא צריך.

מה ניתן למקם בתוך האוהל?

אוהלים מאכלסים לרוב את המרכיבים הפופולאריים ביותר כגון שולחנות וכיסאות, מכאן כיד הדמיון הטובה ניתן להכניס לאוהלים כל תוספת העולה על רוחכם: מקררים, פלטות שבת, מיחמים, מזגנים ניידים, פטריום חימום, מאווררים, פינות זולה אלטרנטיביות ועוד – כל הציוד אותו אתם רואים באתר יכול להיכלל באוהל שלכם. כפי שציינו, אוהל להשכרה מאפשר להגשים כל רעיון.

אני רוצה לעצב את האוהל שלי מעבר, האם ניתן?

כמובן שכן, אנו בחברת רמפה עומדים בצמידות למעצבי אירועים אשר יודעים לקחת כל אוהל בעל עיצוב בסיסי וליצוק לתוכו עולמות תוכן ועיצוב שונים: החל מוילונות, דקורציות מורכבות, קני ציור של גלריות, מזנונים מעוצבים ועוד. האירוע שלכם באוהל יכול להיראות יוצא מגדר הרגיל – לכם יש חלום – לנו יש את הכלים להגשים באמצעות השכרת אוהלים לכל מטרה.

התקנת אוהלים מקצועית בכל רחבי הארץ, אוהלים איכותיים ועמידים. חייגו אלינו וההצעה המשתלמת בדרך!

לחצו כאן לרשימה המלאה של השכרת ציוד לאירועים

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!