תוכן עניינים

הציוד שניתן לשכור עבור קייטרינג לאירוע שלכם

כל קייטרינג זקוק לציוד רב לצורך שינוע והגשה של האוכל באירוע.

אז אם מדובר בחברה גדולה, סביר להניח כי יש לה כבר את הציוד הנדרש היות והיא מקבלת הזמנות יומיומיות לאירועים. אך אם מדובר בחברה חדשה שמנסה לפרוץ את השוק, לעיתים רבות יש מקום משמעותי לשקול לחיוב את שכירת הציוד הנדרש, כדי לבדוק מה באמת מתאים לה ומה היא תרצה לרכוש, אם בכלל בהמשך.

במאמר זה נבחן את סוגי הציוד השונים שניתן לשכור לקייטרינג, נדגיש את היתרונות שלהם ונספק דוגמאות לאפשרויות השכרה פופולריות.

שנתחיל?! 🤓

ציוד בישול

אחד ההיבטים החשובים ביותר של קייטרינג הוא הכנת האוכל. השכרת ציוד בישול צפויה לעזור לקייטרינג לטפל בכמויות גדולות של מזון ביעילות. ציוד בישול להשכרה יכול לכלול: תנורים מסחריים, כיריים, גרילים, מטגנים, מיקרוגלים ועוד.

לדוגמה, חברת קייטרינג המפיקה אירוע ברביקיו עשויה לשכור גריל גדול ומספר מחבתות לבישול בשרים וירקות שונים בו זמנית. זה מאפשר להן לשרת מספר רב של אורחים ביעילות.

אחסון והובלת מזון

אחסון ושינוע נאותים של מזון חיוניים לשמירה על בטיחות ואיכות המזון במהלך אירועי קייטרינג. השכרת ציוד קייטרינג יכולה לעזור לחברת הקייטרינג, להבטיח שהמזון יישאר טרי ובטמפרטורה הנכונה עד לרגע ההגשה של המזון לאורחי האירוע. בין הציוד שניתן לשכור בקטגוריה זו, ראוי לציין: מקררים ומקפיאים, מצננים, מנשאים וארונות לבודד ולשמור על אוכל חם/ קר ועוד.

לדוגמה, חברת קייטרינג המספקת ארוחות לאירוע עסקי, עשויה לשכור מנשאי מזון מבודדים כדי לשמור על חום האוכל במהלך ההובלה. זה מבטיח שהאוכל יגיע למקום האירוע במצב אופטימלי.

ציוד הגשת אוכל

הצגת אוכל בצורה מושכת ומסודרת, הינה חיונית לכל אירוע קייטרינג. השכרת ציוד הגשה, יכול לעזור לחברת הקייטרינג ליצור מערך הגשת מזון אטרקטיבי ויעיל. ציוד הגשה להשכרה, יכלול לרוב: שולחנות מזנון, מגשי הגשה ופלטות, מעמדי תצוגה ועוד.

לדוגמה, חברת קייטרינג המארחת קבלת פנים לחתונה, צפויה לשכור כלי הגשה אלגנטיים ועמדות תצוגה כדי ליצור חזות של מזנון מרהיב מבחינה ויזואלית.

סכו"ם, כלי אוכל נוספים וכלים לשתייה

להצטייד בכלי האוכל ושתייה הנכונים, זה דבר מכריע בכל הנוגע להפקת אירוע קייטרינג מוצלח. השכרת פריטים אלו, יכולה לחסוך לחברת הקייטרינג את הטרחה וההוצאות הכרוכות ברכישה ואחסון של כמויות גדולות של צלחות, כוסות וסכו"ם. בין הפריטים המושכרים מקטגורית ציוד זו באירועי קייטרינג רבים, ראוי למנות את אלו: צלחות, קערות וצלוחיות, ערכות סכו"ם, כלי הגשה מהודרים, מפות שולחן ומפיות.

לדוגמה, חברת קייטרינג המפיקה ארוחת ערב רשמית עבור ארגון גדול, עשויה לשכור צלחות חרסינה משובחות, כוסות קריסטל וכלי אוכל מכסף איכותיים, כדי ליצור חווית סעודה יוקרתית.

מעט על השכרת ציוד לאירועים באופן כללי

השכרת ציוד לאירועים הפכה לאופציה פופולארית עבור אנשים המפיקים אירוע באופן עצמאי, עבור מארגני אירועים מטעם חברות וארגונים גדולים, עבור מפיקי חתונות וכאמור גם עבור חברות קייטרינג שאינן מעוניינות/יכולות לעמוד ברכישתו של ציוד קייטרינג ומעדיפים באופציית ההשכרה. ארגונים ופרטים המעוניינים לחגוג אירועים שונים כדוגמת: חתונות, חגיגות חינה, אירועי בריתות, מסיבות חשיפת מין היילוד, מסיבות יום הולדת (ובר/בת מצווה) ואירועי חברה או כנסים, ללא הטרחה/ ההשקעה הכספית הכרוכה ברכישת ציוד שישתמשו בו רק פעם אחת ואז ישלחו אותו לאחסון, ייפנו לחברות השכרת ציוד אירועים. 

הציוד הפופולארי שאנשים שוכרים לאירועיהם, כולל: שולחנות, כיסאות, כלי אוכל והגשה, אוהלים, גופי תאורה, מערכות הגברת שמע, מקרנים ומסכים, יחידות מיזוג אוויר/חימום ועוד. אז נכון, יש המון סוגי ציוד לאירועים שניתן לשכור ובנוסף לכך, גם ישנן הרבה חברות המציעות שירותי השכרת ציוד לאירועים ולכן זה עשוי להיראות להיתפס לכם כמשהו מעט מבלבל, להזמין ציוד לאירוע הבא שאתם עורכים. תנו לנו, המומחים של "רמפה לאירוע מושלם", לעשות לכם סדר בראש עם מגוון טיפים להשכרת ציוד.

ציוד לקייטרינג - רמפה ציוד אירועים

סוגי הציוד לאירועים שניתן לשכור

שולחנות – בכל אירוע צריך שולחנות. חברות השכרה מציעות מגוון רחב של סוגים וגדלים של שולחנות, לרבות צורות עגולות, מלבניות ומרובעות. עליכם לבחור את השולחנות שסביבם תושיבו את האורחים שלכם באירוע.

כסאות – חברות השכרה מציעות לכם סוגים שונים של כסאות, לרבות כסאות אירועים, כסאות פלסטיק וכיסאות מתקפלים.

אוהלים – אוהלים משמשים לעתים קרובות לאירועים הנערכים בחוץ. אלו מספקים מחסה מפני השמש, הרוח או הגשם. חברות השכרה מציעות סוגים שונים של אוהלים בהתאם לגודל האירוע והמיקום, לרבות, אוהלי מסגרת, אוהלי מרקיזה ועוד.

תאורה – היא מרכיב חיוני בכל אירוע ערב-לילה. מעבר לפן הפונקציונלי, התאורה יוצרת אווירה ואחראית על התחושה ומצב הרוח באירוע. גם כאן, יש מגוון גדול של אפשרויות וחשוב לבחור את האופציה הכי מתאימה לאופי האירוע.

היתרונות שבהשכרת ציוד לאירועים

להשכרת ציוד יש יתרונות רבים על פני רכישה. ראשית, השכרת ציוד יכולה להיות חסכונית יותר, במיוחד עבור אירועים המתרחשים רק לעיתים רחוקות. שנית, השכרת ציוד יכולה לחסוך לכם את הטרחה של הובלה ואחסנה של ציוד כאשר הוא אינו בשימוש. שלישית, השכרת ציוד מאפשרת לכם להתנסות בסוגים שונים של ציוד מבלי שתצטרכו להתחייב על רכישתו שעשויה להיות יקרה למדי, במקרים רבים. לבסוף, חברות השכרה מספקות לרוב שירותי משלוח, התקנה וטיפול בתקלות, מה שיכול לחסוך לך זמן ומתח ביום האירוע.

להצעת מחיר על השכרת ציוד לקייטרינג, שלחו הודעה>>

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.