השכרת כסאות וציוד לאירועים

 

אנו חיים במציאות ובה כל אחד ואחת רוצה את האירוע המושלם ביותר שאפשר לקבל אך נשאלת השאלה העם אפשר לקבל אירוע מוצלח ללא כיסאות? ללא כיסאות מעוצבים ונקיים ?

התשובה לשאלות אלו היא חד משמעית לא, בכדי לערוך אירוע מן השורה צריך להיות באירוע כיסאות יפים ומעוצבים שיתאימו לעיצוב באולם, כיסאות שיהיו נוחות לישיבה הממושכת שלרוב יש באירועים.
אך מה עושים עם אנחנו רוצים לערוך אירוע במקום שאין בו מספיק כיסאות או מקום שאין בו כיסאות בכלל אלה רק חלל ריק ?
התשובה היא פשוטה ביותר פשוט פונים לחברה טובה ואיכותית להשכרת כיסאות אשר תביא את הכיסאות למקום האירוע בכדי שהאירוע יוכל להתקיים.

הבחירה בחברה להשכרת ציוד לאירועים והשכרת כיסאות בפרט היא אינה בחירה פשוטה ודורשת מחקר מעמיק ובהשוואת מחירים בצורה נרחבת.

בראש ובראשונה חשובה ההתאמה של הכיסאות לאירוע, אז כבר הצלחתם לבחור חברה להשכרת כיסאות? יפה מאד עכשיו רק תצטרכו לבחור את סוג הכיסא שיתאים לאירוע שלכם ולדאוג שלא כמו באירועים רבים בהם החברה מספקת כמה סוגים דומים של כיסאות ומשפיעה בכך רבות על יופיו של האירוע, תהיו חייבים להדגיש לחברת השכרת הכיסאות באופן ברור וחד משמעי לדאוג להביא לאירוע אך ורק סוג אחד של כיסאות.

הובלת הציוד- חשוב לבדוק שהחברה מספקת הובלה והקמת הציוד שהיא מספקת, חברות רבות לא מספקות הובלה של הכיסאות לאולם או שכאשר הם מספקות הם לא מתחייבות לסדר את הכיסאות אלה זורקות את הציוד ונעלמים מן השטח ולכן חשוב לבדוק עם החברה לפני שדבר כזה לא יקרה לכם.

עודף- כמה פעמים נתקלתם באירועים שבהם הגיעו יותר מוזמנים מאשר המוזמנים שאישרו הגעה ולכן תצטרכו ללא ספק להזמין כמות מעט עודפת שלה כיסאות שתשימו שולחנות הרזרבה ותפתחו אותם לישיבה במידה ואורחים נוספים יגיעו.

פירוק ציוד והחזרתו לשולח- פרט חשוב מאד שיש לבדוק אל מול החברה המספק שלו את הציוד זה עם הם באים לקחת ולאסוף את הציוד שסיפקו בעצמם

השארת תגובה