ציוד לאירועים

במוקדם או במאוחר, לכולנו יש אירוע המתקרב ובא, בין אם מדובר בבר מצווה של הילד, ברית או חגיגת יום הולדת לבן זוג / הורים, כולנו ניעזר כמובן בחברת ציוד לאירועים על מנת שזו תצייד לנו את המיקום הנבחר בכל מה שצריך, ואם בוחרים נכון אזי שירות של השכרת ציוד לאירועים הופך להיות קל, יעיל ואף משתלם.

לאילו שמחות מתאים השירות שלנו?

השירות של חברת "רמפה לאירוע מושלם" מתאים לכל אירוע ושמחה אותו תרצו לחגוג, נשמח גם להמליץ לכם על סוגי הציוד הנדרשים לכל אירוע.

ציוד לחתונה – לאירוע של פעם בחיים מגיע חווית עיצוב וציוד של פעם בחיים, שירות השכרת ציוד לאירוע חשוב ומרגש כדוגמת חתונה יכלול כמובן שולחנות (רצוי עגולים), מוסיפים כסאות לבנים (לרוב כסא מתקפל לבן עם מושב מרופד או כסא קרוס לבן – מומלצים בחום), נשלב את זה עם מפות, מפיות, מזנוני הגשה לבנים וכמובן השכרת כלים עד רמת המזלג. בהתאם למזג האוויר בחוץ ניתן לשלב פטריות חימום, מצננים וכדומה.

ציוד לבר מצווה / ציוד לבת מצווה– הילדים גדלו והגיעו לגיל מצוות, בוודאי שתרצו לתת להם חוויה של אירוע מגניב ובלתי נשכח, דרכנו ניתן לגוון השכרת ציוד לאירוע מיוחד כמו בר / מצווה הכולל השכרת שולחנות, השכרת כסאות, השכרת עמדות מזנון לבופה, השכרת שולחנות בר, כסאות בר, מצננים לקירור האוויר, פטריום חימום לעונת הקרה ועוד. כמובן שכל תחום הכלים לאירוע החל מרמת הצלחת ועד כפית לקינוח מטופל על ידינו.

השכרת ציוד לשבת חתן – החתונה הסתיימה, מצוות השבת חתן לפניכם. אחרי שדאגתם לקייטרינג ומיקום מתאים, צריך להזמין את כל הציוד המדובר. במרבית המקרים עבור שבת חתן יכלול הזמנת שולחנות (לרוב עגולים, ניתן גם מלבניים), כיסאות במגוון אפשרויות (קרוס לבן, עץ מתקפל לבן עם מושב מרופד או כיסא כתר פלסטיק לבן), ערכת כלים קומפלט לסועד כולל סכו"ם, מפות, מפיות ועוד, כל סוג של השכרת ציוד לאירוע משמח שכזה ניתן לקבל דרך חברתנו באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים משתלמים לכל נפש.

השכרת ציוד לברית / בריתה – מזל טוב, התווספה למשפחה תוספת חדשה ומבורכת. צוות רמפה עומד לצדכם עם כל הציוד אותו אתם צריכים. באירוע משמח שכזה משכירים שולחנות (מלבניים / עגולים), כיסאות במגוון סגנונות (פלסטיק, עץ לבן מתקפל עם מושב מרופד, קרוס לבן ועוד), כלים, מזנוני בופה, מפות ועוד. השכרת ציוד לכל ברית ובריתה זה חברת רמפה, תשאלו את ההורים המאושרים הרבים שממליצים עלינו.

מה כדאי לדעת כשמחפשים שירות של השכרת ציוד לאירוע?

מאחר ואירועים אינם דבר שאותם אתם מקיימים מדי יום – רצוי מאוד לבחון היטב ולעומק את החברה ממנה אתם רוצים להזמין את הציוד, אם זה אפשרי מבחינתכם – סעו לבקר במחסני החברה, לפי המחסן תוכלו לתהות על אופן התנהלות החברה, שמירה ותחזוקת הציוד, לראות במו עיניכם את מה אתם מזמינים (רוב החברות מפרסמות תמונות חדשות מדי של הציוד), להכיר את הנפשות הפועלות וכך תוכלו להחליט על השכרת ציוד מהחברה הנכונה ביותר.

חברה אשר מתייחסת כמו שצריך לציוד לה (שעתיד להיות באירוע שלך) ויש לה רשימת המלצות מעולה, עם מחסן מסודר ונגיד ואנשים טובים לעבוד איתם – זה בדיוק החברה איתה כדאי לכם לעבוד. אנו מקפידים תמיד לעודד לקוחות לבוא ולהתרשם ממחסני החברה על מנת שיראו בדיוק איזה ציוד עתיד להיות באירוע שלהם – לצמצם ל-0 את הפער בין הציפיה לציוד בפועל, השכרת ציוד מחברה אמינה זה אנחנו.

השכרת שולחן בר - רמפה ציוד אירועים
השכרת ציוד לאירוע עם "רמפה לאירוע מושלם"
השכרת ציוד עם "רמפה לאירוע מושלם"

קבלו הצעת מחיר משתלמת >>