השכרת ציוד קריוקי

בשנים האחרונות השכרת ציוד קריוקי נהיה אופציית בילוי מובילה עבור חלק גדול מן הישראלים, הישיבה ביחד מול מסך עם מיקרופונים, רמקולים בשילוב אוכל טוב וחברים טובים קורץ למרביתנו.

רמפה – החברה המובילה להשכרת ציוד לאירועים זכתה לקיים מאות אירועי קריוקי ולספק ציוד קריוקי להשכרה להמון אירועים בתחום, החל מישיבה קטנה של 5 חברים ועד קריוקי רב משתתפים ל-100 איש.

השכרת ציוד קריוקי – אלה סוגים ניתן לקבל?

  • השכרת רמקולים – בראש ובראשונה להנעים את האוזן עם צליל טוב וחד. אצלנו ברמפה מגוון של רמקולים: החל מבידוריות מתקדמות הכוללות את כל החיבורים הפופולאריים ועד לרמקולים מוגברים בשילוב מיקסר 6 ערוצים.
  • השכרת מיקרופונים – השכרת מיקרופון חוטי או אלחוטי? אנחנו הכתובת הנכונה להשכרת ציוד לקריוקי כולל מגוון רחב של מיקרופונים תקינים שנבדקים תדיר, בוודאי לפני יציאה לכל אירוע.
  • השכרת מקרן – חושבים בגדול? בואו להקרין בגדול את הקריוקי על מסך ענק ולשיר ביחד עם החברים לחיים או לעבודה. השכרת מקרן בחברת רמפה היא פעולה פשוטה וכלכלית בציוד וחלק חשוב בבחירת השכרת ציוד לקריוקי, כמובן שאל מקרני ה-HD המשוכללים שלנו מצרפים בדרך כלל גם מסך לבן תואם.
  • מעמדים (סטנדים) – ברשותנו מעמדים לרמקולים, למיקרופונים, למקרן ולכל דבר שתרצו. כשמחפשים ציוד קריוקי אסור לשכוח סטנדים לנוחות מקסימלית.

אני רוצה שאתם תתקינו לי את ציוד הקריוקי, אפשרי?

כמובן, "רמפה לאירוע מושלם" כחברה המובילה בתחום ציוד לקריוקי תשמח להתקין אצלכם בכל נקודה רמקולים, מקרנים, וכל מה שתצטרכו לחווית קריוקי מושלמת לכם ולחברים שלכם.

אני רוצה להתקין בעצמי, מה עושים?

ניתן לאסוף כל ציוד שתרצו ממחסני החברה הממוקמים באזור המרכז. הצוות המקצועי שלנו ייתן לכם את כל ההסברים הטכניים להתקנת ציוד לקריוקי כך שעבורכם חווית השכרת ציוד קריוקי תהיה מושלמת וחלקה ותוכלו להתעסק רק באיך לארח היטב את החברים על הצד הטוב ביותר.

השכרת ציוד קריוקי – מה חשוב לקחת בחשבון לפני?

קחו בחשבון פריסת נקודות חשמל – שיהיה מספיק להכל, אם צריך גם השכרת גנרטור תנו לנו לדעת – יש לנו פיתרון גם לזה. כמובן לבדוק שניתן לקיים את האירוע מבלי להפריע לשכנים (החוק מתיר כמובן הפעלת מוזיקה עד השעה 23:00). אם אתם מקיימים את האירוע בחוף הים – וודאו שהחוף מוכר לאירועים ושאין מניעה לקיים את האירוע בחוף המדובר. תוכלו תמיד להיעזר בנו וניתן לכם את העיצות המתאימות.

ערכת ציוד קריוקי שוכרים דרך חברת רמפה – הנחות מיוחדות למגיעים דרך האתר. חייגו אלינו עכשיו והציוד המעולה שלנו בדרך.