השכרת מקרר שוכב

השכרת מקררים במרכז עם רמפה ציוד לאירועים

השכרת מקרר שוכב ועומד הוא מבוקש עבור אירועים גדולים והפקות, תכירו את המקרר העומד שלנו או בשמו השני: השכרת מקרר אמבטיה לאירועים, מקרר נוח מאוד, מגיע על גלגלים כמובן ובנפח של 300 ליטר.

לאיזה אירועים מתאים השכרת מקרר שוכב?

המקרר מתאים למגוון רחב של סוגי אירועים ויעיל מאוד באירועים כמו:

  • מקרר שוכב לחתונה – המקרר המדובר מתאים מאוד לחתונות או בטבע, חתונות שטח, חתונות תחת כיפת השמיים. בין אם מדובר במקרר המיועד לתפקד בבר המרכזי של האירוע, בר צדדי או כל מטרת אחסון כדוגמת אלכוהול, מזון ועוד.
  • מקרר שוכב לבר/ת מצווה – האירוע המשמח של בנכם / בתכם מצריך קירור של אלכוהול או מזון? אין בעיה, המקרר השוכב של רמפה בנפח של 300 ליטר המתנייד בקלות רבה יהווה לכם פתרון נגיש ומוצלח מאוד עבור השכרת מקרר שוכב.
  • מקרר שוכב לחינה, מקרר שוכב לשבת חתן ועוד – האירועים המשמחים שבאים מיד ולפני האירוע המרגש שלכם מצריכים בוודאי השכרת מקרר אשר יאחסן את המזון, השתייה, האלכוהול ועוד – המקרר השוכב שלנו כאן בשבילכם, קל מאוד לניוד.
  • מקרר שוכב למסיבות – הפתרון הנוח והטוב ביותר לכל מסיבה או הפקה. רמפה משכירה מקררים למסיבות בכל גודל: החל ממסיבות קטנות ופרטיות ועד להפקות ענק המצריכות עשרות מקררים, השכרת מקרר שוכב זה אנחנו.

כמה זמן מראש מומלץ להזמין מקרר שוכב?

אם מדובר במקררים להפקות חוץ בקיץ או מסיבות גדולות – מומלץ להיערך עם מקררים חודשים מראש, באירועים פרטיים קטנים יותר ניתן להיערך חודש מראש, כמובן הכל בכפוף לזמינות המקררים במלאי.

מה לגבי סידור המקררים בשטח?

כלל לקוחותינו יכולים לבחור מבין 2 אופציות: הורדת המקררים בנקודה אחת ואז הלקוח מסדר כרצונו בשטח או שהצוות המקצועי של החברה ידאג לסדר עבורכם את המקררים בשטח ולמקם. הכל תלוי כמובן בתוואי השטח ובכמות המקררים, מומלץ להתייעץ עמנו מראש בנושא.

מחירים מיוחדים זה אנחנו!

החברה המובילה בהשכרת מקררים שוכבים עומדת לרשותך. מקררים מעולים עם הנחות מיוחדות לגולשי האתר שלנו – חייגו עכשיו לקבלת מחיר ללא תחרות!

אזורי הפעילות שלנו:

רמפה מספקת מקררים בכל רחבי הארץ, החל מהפקות רחוקות בצפון ועד לאירועים מיוחדים בדרום.

ניתן לקבל מידע נוסף לאזור הרלוונטי: השכרת מקררים במרכז | השכרת מקררים בתל אביב | השכרת מקררים בירושלים

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!