השכרת מצננים לאירועים

מזג האוויר בישראל הוא חם, אפילו חם מאוד, במיוחד בחודשים מאי-ספטמבר. אלה הם גם החודשים בהם מתקיימים רוב רובם של האירועים במדינה, אך גם בחודשים אחרים ניתן להיתקל בימי חמסין שיוצרים חששות כבדים לגבי רצון האורחים להגיע או ליכולתם ליהנות באירוע. השכרת מצננים לאירועים הוא פתרון יעיל, חסכוני בחשמל וזול לחום הישראלי.

באלה אירועים מומלץ על השכרת מצננים?

אירועים פתוחים או פתוחים למחצה, כאלה שבהם מזגנים לא יוכלו לסייע, מתאימים במיוחד להשכרת מצננים. מצננים שמפוזרים בשטח בצורה נכונה יבטיחו הורדה משמעותית של הטמפרטורה ויצירת מזג אוויר נעים יותר לאורחים באירוע.

השכרת מצננים לאירועים היא אידיאלית עבור חתונות, הופעות, מסיבות, בר/בת מצוות ועוד. גם אירועים כמו כנסים מקצועיים או כל מפגש חברתי מרובה משתתפים יהפוך נעים הרבה יותר בעזרת המצננים.

איך עובד המצנן?

מצננים מספקים משב של אוויר קר בעזרת ספיגה של מים קרים בפילטרים שלהם. חשוב לציין כי אינם מתיזים מים החוצה ואינם מרטיבים את הסובבים. הם יעילים במיוחד בשעות הצהריים ואחר הצהריים כאשר מזג האוויר יבש.

חשוב לדעת כי, ניתן לכוון את המצנן ולשלוט בעוצמת זרימת האוויר וכמובן גם בטמפרטורה שלו.

מצננים להשכרה – אילו כדאי לבחור?

השכרת מצננים של 8,000 מק"ש של רמפה לאירוע מושלם הם פתרון מושלם למזג האוויר החם. כל מצנן אוויר הוא איכותי במיוחד, שעובר תחזוקה שוטפת ומגיע במצב מצוין. כל מצנן מכסה שטח של 50 עד 80 מ"ר.

המצנן מגיע עם חיבור ישיר למים ובעל גלגלים מחוזקים מה שמאפשר לנייד אותו בקלות. אגב, אם אין מספיק שקעים חשמליים או שאין נקודות חשמל כלל, אפשר גם לבקש גנרטור להשכרה.

רמפה העוסקת במתן שירותי השכרת ציוד לאירועים, תוכל לספק לכם ייעוץ חכם לגבי כמות המצננים הדרושים בהתאם לאירוע, גודל השטח וכמות המשתתפים. הצוות של רמפה יסייע לא רק בהובלת המצננים אלא גם בייעוץ לגבי פיזורם בשטח וכמובן הדרכה לגבי הפעלתם (זה קל ופשוט). צוות טכני של רמפה יהיה זמין עבורכם לכל שאלה או בעיה.

כמה חשמל צורך מצנן?

המצנן חסכוני במיוחד והפעלתו נושאת בעלות של 15 אגורות בלבד לשעה בצריכת החשמל שלכם. ניתן להפעיל כמות גדולה של מצננים בראש שקט, הן בכל הקשור לעלות והן לגבי קירור האורחים באירוע.

הדבר היחיד שדורש מעט התעסקות, זה מילוי מיכל המים של המצנן, אחת לכמה שעות  ולגבי זה, הצוות שלנו יסביר לכם בדיוק כל כמה זמן וכיצד לעשות זאת.

זקוקים למצננים לאירוע שלכם?

דברו איתנו 📞 או מלאו את טופס יצירת הקשר שלפניכם ונחזור אליכם בהקדם>>

מעוניינים בהשכרת מצנן לאירוע ? דברו איתנו>>