השכרת מחצלת , מחצלת להשכרה

אירוע חוץ לא יכול להיות אירוע שלם בלי מחצלות מגניבות בצבע קרם או צבעים אורינטליים צבעוניים שעושים את האירוע לכיפי.


מחצלות מלוות אותנו כבר שנים רבות ומהוות פתרון נגיש, משתלם וייחודי להוספת טאץ' מגניב לכל אירוע, בין אם מדובר בפינה אלטרנטיבית, אירוע לילדים או לא משנה מה, השכרת מחצלת בחברת רמפה היא ללא ספק חוויה צבעונית וכיפית.


אנו ברמפה מחזיקים מגוון רחב של ציוד אלטרנטיבי משלים שהופך את האירוע החיצוני שלכם למושלם כך שבנוסף לשירות השכרת מחצלת תוכלו לשלב בהחלט גם השכרת פופים, השכרת פינות זולה אלטרנטיביות מגניבות, השכרת הדומים ועוד.


מחצלות להשכרה מתאימות למגוון רחב של אירועים:

  • אירוע חברה בחיק הטבע – בין אם מדובר בלב יער או חוף הים, המחצלות המגניבות של חברת רמפה יעשו לכם את האירוע, הן מגיעות עמידות ומצוחצחות ויספקו את המטרה בצורה מושלמת.
  • אירוע של החבר'ה על חוף הים – עושים אירוע ממש על הים? אל תחשבו אפילו לוותר על המחצלות שלנו שמשתלבות נהדר בכל חוף, פריט חובה ללא ספק.
  • חתונה, בר מצווה, בת מצווה או כל אירוע מגניב אחר – השכרת מחצלות ברמפה תצבע לכם את האירוע ותהיה פתרון מושלם הן עבור פינה אלטרנטיבית לילדודס והן עבור פינת רביצה לחבר'ה המבוגרים שהנפש שלהן עדיין צעירה.


השכרת מחצלות – לא סיפור יקר כלל!

המחצלות שלנו מגיעות במגוון גדלים ועולות החל מ-30 ש"ח + מע"מ ליחידה, מגיעות תמיד מוכנות ומצוחצחות לכל אירוע, רק לזרוק עליהן כמה פופים והאירוע מזנק.


אפשר לקבל את זה עד אליי?

אנו ברמפה עושים שירות של הובלה של הציוד עד להיכן שהלקוח צריך, כמובן במסגרת האפשרויות, כמו כן ניתן לאסוף את המחצלות ממחסן החברה במרכז הארץ ישירות לרכב שלכם וליהנות משירות השכרת מחצלת במחיר הנגיש והמשתלם ביותר באינטרנט, באחריות.


אוקיי, השתכנעתי, איך מזמינים?

פשוט מאוד, לוחצים על הכפתור הצמוד כאן למטה וזה מחייג אלינו והמחצלות היפות שלנו בדרך אליכם!