השכרת ציוד לשבת חתן

השכרת שולחנות וכיסאות

עברתם את האירוע המרגש, החתונה הסתיימה או הבר מצווה כבר עברה והגיע הזמן לערוך שבת חתן, אנחנו כאן בשביל לתת לכם את הטוב ביותר שאפשר לקבל כשצריכים השכרת ציוד לשבת חתן.

 

 

רמפה החברה המובילה בציוד וריהוט לשבתות חתן תשמח להעמיד לכם מניסיוננו לאחר מאות שבתות חתן אותן זכינו ללוות ומאות הורים / זוגות להם עזרנו להוריד כאב ראש משמעותי אחרי האירוע.

איזה ציוד ניתן לשכור עבור שבת חתן?

כל סוגי הריהוט והכלים האפשריים ניתן להשיג ברמפה עבור השכרת ציוד לשבת חתן, ביניהם:

  • השכרת שולחנות לשבת חתן – שולחנות עגולים, מרובעים, מלבניים או שולחנות קוקטייל – כל רעיון עליו תחשבו ניתן לקבל אצלנו בחברת רמפה כולל כמובן שולחנות / מזנוני בופה לאירוע שלכם במגוון עיצובים וגדלים.
  • השכרת כיסאות לשבת חתן – מגוון רחב של כיסאות בכל תקציב: החל מכיסאות כתר פלסטיק לבנים, מגוון כיסאות עץ, כיסאות קרוס ועוד – לכל רעיון ותקציב יש אצלנו מענה.
  • השכרת כלים לשבת חתן – אין יותר מרשים ונוח מלהגיש לאורחים כלים מרשימים אותם לא תצרכו לשטוף לאחר מכן. כוסות, צלחות, סכו"ם ועוד – כל סוגי הציוד הנדרש לאירוח מושלם של שבת חתן אצלנו ברמפה.
  • פתרונות קירור וחימום לשבת חתן – תנורי חימום, פטריות חימום, מצננים ועוד – לכל תנאי מזג אוויר ולכל תוואי שטח יש לנו פתרון מעולה עבורכם.
  • השכרת ריהוט משלים – מערכות ישיבה, ריהוט אלטרנטיבי ועוד – כל מה שרק תוכלו לחשוב עליו שניתן לספק עבור השכרת ציוד לשבת חתן מחכה לכם אצלנו ברמפה – והכל במחירים מעולים
  • ציוד נוסף לשבת חתן – מקררים, מיחם, פלטות שבת ועוד – כל מה שתוכלו לחשוב עליו שתצטרכו עבור השבת חתן המתקרבת שלכם – אצלנו ניתן להשיג במחירים ללא תחרות.

כמה זמן מראש מומלץ להזמין?

אם מדובר בשבת חתן המתקיימת בקיץ – מומלץ חודשיים עד שלושה לפחות, אין הגדרה מדויקת לזמן שמומלץ להזמין מראש אם כי הכלל ידוע: כל המקדים הרי זה משובח 🙂

מה לגבי סידור הציוד בשטח?

ככלל, הציוד שלנו מגיע מסודר על גבי עגלות וניתן לקבל שירות של סידור הציוד בשטח האירוע בתוספת קלה או לסדר בעצמכם, כל מה שתבחרו נשמח לעזור ולייעץ גם אם אתם מסדרים בעצמכם שהרי אין חכם כבעל ניסיון ואנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם לפרוס בצורה נכונה את הציוד, לתכנן פריסות חשמל ועוד.

מחירים מיוחדים זה אנחנו!

רמפה החברה המובילה בהשכרת ציוד לאירועים מעניקה לכם הנחה משמעותית כגולשי האתר, חייגו אלינו וציינו שהגעתם דרך האתר וקבלו הנחה מיוחדת.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!