השכרת ציוד לברית

השכרת שולחנות וכיסאות

 

המשפחה מתרחבת, ההתרגשות בשיאה וחוגגים ברית בקרוב? זה הזמן לציוד מעולה לאירוע שלכם עם חברת רמפה – המובילה בשירות השכרת ציוד לברית.

 

זכינו ללוות מאות משפחות מאושרות שעשו ברית או בריתה בחיק הטבע, בחצר הבית או בכל מקום מיוחד אחר. כשצריכים ציוד מעולה לאירוע – אנחנו שם לשירותכם.

סוגי ציוד שניתן לשכור לברית/ה:

  • השכרת שולחנות לברית מכל הסוגים – לרוב כאשר מדובר בברית/ה נוהגים להשתמש בשולחנות עגולים (כל עוד המיקום מאפשר), כמו כן ניתן להשיג אצלנו בחברה שולחנות מרובעים, מלבניים, שולחנות בופה, שולחנות קוקטייל אלגנטיים ועוד.
  • השכרת כיסאות לברית – במגוון צבעים וצורות – החל מכיסאות כתר פלסטיק סטנדרטיים, כיסאות עץ, כיסאות קרוס ועוד. מגוון רחב של כיסאות נקיים שיעשו רושם מעולה באירוע שלכם.
  • השכרת ריהוט אלטרנטיבי – באירוע שבו יש נוכחות גדולה של ילדים תמיד כיף לשלב ציוד אלטרנטיבי כמו שולחנות פוטון, ספסלי פוטון, פופים, מחצלות, הדומים ועוד.
  • השכרת פינות ישיבה אלגנטיות – במגוון צבעים לאורחים הבוגרים יותר, נותן נפח אלגנטי מעולה לכל אירוע.
  • השכרת כלים לברית – כלי פורצלן יפים, נקיים ומרשימים לאירוע שלכם, מאפשרים לכם לארח כמות גדולה באפס מאמץ, בלי לנקות לאחר מכן, כמובן שיש גם סכו"ם, כוסות, כלי הגשה ועוד.
  • ברשותנו גם פתרונות חימום, פתרונות קירור, מיחמים, תנורי חימום ועוד.

איך מסדרים את כל הציוד המדובר?

לרוב הציוד מגיע על גבי עגלות ובעל האירוע מסדר כרצונו אם כי בעת הזמנת השכרת ציוד לברית דרכנו ניתן לקבל שירות של סידור הציוד בשטח האירוע – הצוות המקצועי שלנו יספק לכם את השירות הזה בתוספת קלה כדי להוריד מכם את כאב הראש.

ערוכים בכל זמן, בכל נקודה בארץ.

אנחנו יודעים שכאשר צריכים שירות של השכרת ציוד לברית לרוב מדובר בהתראה בזמן קצר, צוות החברה עם המגוון הרחב שלנו ערוך לספק את השירות המדובר בכל רחבי הארץ בהתראות קצרות של זמן, העיקר שהשמחה תעבור עליכם בנחת ובקלות.

השכרת ציוד לברית במבצע

אנחנו שמחים לקחת חלק בשמחה שלכם ועוד יותר שמחים שהגעתם דרך אתר האינטרנט שלנו, צרו עמנו קשר וציינו שהגעתם דרך האתר ונשמח לתת לכם את המחיר המשתלם ביותר.

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!