השכרת מתקן שתייה לאירועים

מתקן שתייה 8 ליטר

3 טיפים מנצחים לאירוע קלאס באפס מאמץ

אין כמו לארח, או להפיק אירוע שכולם נהנים בו, שמחים בו ובעיקר מתרשמים מהפרטים הקטנים והגדולים, מה שנותן לאורחים הרגשה שחשבתם פשוט על הכל. אם אתם רוצים להיות אלו שעמדו מאחורי אירוע שכזה, מבלי להתאמץ יותר מדי (או בכלל), ריכזנו עבורכם 3 טיפים פשוטים ומנצחים.

#1 בטבע שלכם

שימוש באלמנטים שונים מהטבע, בעיצוב האירוע שלכם, משרה אווירה נינוחה. השכרת מתקן שתייה או אפילו כמה, ופיזורם במרחב, יוסיף לתחושת הטבע בזכות הזרימה שהם מאפשרים. 

מבחינת חומרים, השתמשו בחומרים האהובים עליכם ביותר:

  • מהים: חומרים כמו צדפים, אבנים ואפילו חול אותו ניתן להניח בכוסות עם נרות, כל אלו יצרו אווירה משוחררת של חוף ים, רגוע ונעים.
  • מהשדה: זרים של פרחים טריים וטבעיים ואפילו מבחר של עלי שדה ירוקים שיוסיפו תחושת רעננות בכל עיצוב בו יעשה בהם שימוש.
  • מהיער: אצטרובלים, ענפים יבשים מעניינים ואפילו עליי שלכת שניתן לפזר לאורך שבילים, או על השולחנו השונים. כמובן שיש לוודא כי מדובר בעלים נקיים.

#2 תתקדמו – פינות לצעירים

ההמלצה החמה היום, כמעט בכל אירוע, היא להקצות אזור מסוים שיהיה ייעודי בתפאורה שלו לצילומים לסטוריז השונים ברשתות החברתיות. השתמשו בנושא של האירוע ובאלמנטים השונים שאספתם לכבודו בכדי להתאים את האזור.

טיפ: השכרת מתקן שתייה ויקומו באזור תוסיף הרבה מצב רוח, החל ממים לצעירים ביותר לטובת שתייה ואפילו אפקטים צילומים ועד לשתייה מסוגים שונים, עבור אוכלוסיות צעירות ברוחן.

#3 השכרת ציוד

כדי להרים אירוע מהמם עם הציוד הטוב ביותר, החל מהשכרת אוהלי אירועים, דרך השכרת מתקן שתייה, סכום ושולחנו ועד השכרת מזגנים. כל אלו יאפשרו לכם ליהנות מהציוד הטוב ביותר, כשהמאמץ היחיד שלכם יהיה שיחת הטלפון וריכוז ההזמנה מול אנשי השירות הרלוונטיים.

השכרת מתקן שתייה – טיפ מנצח לכל סוגי האירועים

אמנם כתבנו שניתן 3 טיפים מנצחים. יחד עם זאת, אין ספק שהשכרת מתקן שתייה בכל אירוע תוכל לשדרג את הרמה מבלי להתאמץ. זה לא משנה אם תבחרו לשים בהם מים מרעננים, עם לימון, קרח ונענע בתחילת האירוע, או להחליף את תכולתם בקוקטיילים מקפיצים להמשכו. השימוש בהם הוא נוח ביותר והעיצוב שלהם מחמיא בכל אווירה.

אתם מוזמנים ליצור איתנו, רמפה אירועים, קשר כדי שנוכל לייעץ לכם בנוגע לאירוע המיוחד שלכם, כך שאתם תוכלו ליהנות ממנו ואנחנו נוכל לדאוג לכל היתר>>

קבלו הצעת מחיר משתלמת עכשיו - השאירו פרטים וההצעה בדרך!