השכרת כלים לפסח
השכרת צלחות לפסח

השכרת כלים לפסח

השכרת כלים לליל הסדר

ארוחת חג הפסח מתקרבת, רשימת האורחים מתארכת וההתרגשות גדלה. ליל הסדר הוא ללא ספג ארוחת החג המרכזית שלנו וכיאה למעמד המדובר תמיד נשאף כמארחים להרשים ולרגש עם שולחן עמוס בכל טוב, מטעמים רבים וכמובן נראות מושלמת עם כלים לליל הסדר.

אף שולחן חג אינו מושלם ללא כלים יפים, עם הנוחות של כלים חד פעמיים, אין תחליף בנראות וברושם לכלי פורצלן וזכוכית מרשימים מהסוג שאנו מחזיקים ברמפה ולאחר שנים רבות של חגי פסח ולקוחות מרוצים, נשמח שגם החג שלכם ייראה בלתי נשכח.

השכרת כלים לפסח: מה ניתן לשכור?

השכרת צלחות לפסח

צלחות הפורצלן המרשימות של חברת רמפה יעשו עבורכם את העבודה. מגוון גדלים של צלחות יפות ומיוחדות בצבע לבן, מגיעות מצוחצחות ללא דופי וישאירו טעם טוב על האורחים.

השכרת כוסות לפסח

כוסות זכוכית מצוחצחות ומרשימות. כוסות יין, כוסות שתייה קרה, כוסות יין ללא רגל (כוסות וויסקי), ספלי קפה ועוד. מגוון של כוסות שישאירו חותם.

השכרת סכו"ם לפסח

סכינים, מזלגות, כפות, כפיות ועוד. סכו"ם מפולש ברמה גבוהה של חברת "מכסף" הישראלית המובילה.

השכרת קערות הגשה לפסח

קערות לתוספת חמה, קערות לסלטים, קערות מרכז שולחן במגוון צורות ועוד. מוזמנים להתרשם מההיצע אצלנו באתר וגם להגיע להתרשם אצלנו.

השכרת כלי הגשה

אף שולחן חג אינו מושלם ללא כלי הגשה מרשימים וקערות פורצלן מתאימות. מגוון רחב לבחירתכם לכל גודל של מנה.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים השכרת כלים לליל הסדר?

בטרם מזמינים כלים חשוב לקחת בחשבון סטייה כלפי למעלה של 15% בכמויות עבור אורחים לא צפויים או כאלה שמשתמשים פעמיים. כמובן לחשב את כמות הסכו"ם לפי 2 סכינים ו-2 מזלגות לכל הפחות לסועד. בנוסף חשוב לוודא כי ישנה גישה נוחה להגעת רכב מסחרי סמוך למקום האספקה.

בואו לבקר אותנו. אנחנו גאים ואוהבים את הכלים שלנו ומבינים את חשיבות האירוח בחג, מכאן אנו ממליצים לכם בהחלט להגיע למחסן החברה ולהתרשם מהיצע הכלים ומצבם. אין יותר טוב ממראית עין כדי להרגיש במדויק ולראות את הכלים לפסח אותם אתם עתידים לשכור.

כפי שכבר הבנתם, להשכרת כלים לפסח יש כתובת: רמפה החברה המובילה בציוד וכלים לאירועים מביאה את הכלים עד אליכם. לכם נותר רק לארח.

לחצו כאן לרשימה המלאה של השכרת כלים לאירועים

לחצו כאן לרשימה המלאה של השכרת ציוד לאירועים