השכרת פטריות חימום

2 פטריות חימום חשמליות 3,000W רק 450 ש"ח

4 פטריות חימום חשמליות 3,000W רק 800 ש"ח

השכרת פטריות חימום

השכרת פטריות חימום: מה צריך לדעת?

פטריות חימום מהוות פתרון איכותי, נייד ואמין מאוד לחימום אזורים ספציפיים בחודשי החורף. בין בין אם בחרתם בפטריות על בסיס גז או בפטריות על בסיס חשמל, חשוב לבחור במוצר איכותי בעל תו תקן מסודר של מכון התקנים, של חברת השכרת מסודרת שתספק לכם שירות אמין של השכרת פטריות חימום.

השכרת פטריות חימום חשמליות

חברתנו מחזיקה פטריית חימום חשמלית איכותית תוצרת חברת אמגזית עם הספק של 3,000W, כל פטריות החימום החשמליות שלנו ניתנות לניוד קל, מספקות חימום איכותי וממוקד, בטיחותיות מאוד ונבדקות תדיר על ידי צוות החברה, בנוסף אנו מקפידים לנקות כל עת את הפטריות כך שהן מגיעות לאירוע שלך נקיות וייצוגיות. השכרת פטריות חשמליות הינה במחיר המשתלם ביותר דרכנו, במלאי רחב.

פטריות חימום להשכרה במחיר משתלם

רמפה החברה לציוד לאירועים מציעה לך חבילות משתלמות במיוחד של פטריות חימום, 2 פטריות חימום עוצמתיות ב-450 ש"ח + מע"מ או חבילה עוד יותר משתלמת של 4 פטריות חימום חשמליות ב-800 ש"ח.

לאיזה אירועים פטריית חימום מתאימה?

בין אם מדובר באירוע בחצר הבית או אירוע עסקי בחצר של משרדי החברה, פטריית חימום תספק לך את המענה המדויק לחימום אלגנטי לאירוע שלך. השכרת פטריית חשמליות לחימום נהייתה אופציה עדיפה מאוד על מפיקי אירועים, מארגני חתונות, מנהלי משאבי אנוש בגופים עסקיים ועוד.

האם הדבר מסובך?

חברתנו מביאה את פטריית החימום עד אליך, מרכיבה אותה מולך ומתדרכת אותך על אופן הפעלת פטריית החימום, בעת הצורך אנו מספקים שירות נוסף של גלגלות חשמל של כבל מאריך כך שגם אם אין נקודת חשמל קרובה, יש לנו פתרון למרחקים של עד 50 מ' מנקודת החשמל הקרובה.

אני רוצה לשכור, מה עליי לעשות?

דבר ראשון עליך להחליט במדויק היכן מתקיים האירוע ומה טווח המטראז' הממוצע אותו יש לחמם, כמובן שיש לקחת בחשבון את המקומות בהם מרוכזים האורחים, כך ששירות השכרת פטריות חימום יהיה יעיל ומתאים בדיוק לצרכים. לאחר מכן פשוט מחייגים אלינו, אנו ביחד איתך נמליץ על כמות הפטריות הנדרשות ונדאג להביא אותן עד אליך.

אנו מספקים שירותי הובלה של פטריות חימום לכל רחבי הארץ, שירות במחיר מיוחד באזור המרכז (גוש דן, איזור השפלה והסביבה).

לחצו כאן על מנת לראות את הרשימה המלאה של השכרת ציוד לאירועים פה אצלנו באתר